اسلاید شو
دیزل ژنراتور

درباره ما

شرکت بهبود صنعت پرژین  با بیش از 20 سال سابقه کار در زمینه واردات و فروش انواع دیزل ژنراتور ، موتور برق و الکترو موتور دارای نمایندگی از شرکت GTI  انگلستان  در زمینه فروش انواع  دیزل ژنراتور و خدمات پس از فروش برندهای معتبر اروپایی و امریکایی می باشد.

قطعات و لوازم یدکی

شرکت بهبود صنعت برزین افتخار دارد, که در راستای تامین نیاز مشتریان خود با تمام تلاش سعی کرده کلیه لوازم یدکی مورد نیاز برای تعمیر دستگاه ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهد, و کلیه قطعات و لوازم یدکی مورد نیاز دستگاه های مشتریان این شرکت را جهت تعمیر و نگهداری  تامین می نماید.

خدمات پس از فروش

طراحی دیزل ژنراتورها و تجهیزات آنها به گونه ای می باشد که قابلیت اطمینان بالا و عمر طولانی دارند و کمترین آسیب را به محیط زیست وارد می نمایند . اگر تعمیر و نگهداری آن ها بر اساس برنامه زمان بندی شده انجام گیرد و قطعات یدکی اصلی باشند, این دستگاهها سالم باقی مانده و دچار خرابی نمی شوند.

 

موتور برق مجموعه ای شامل یک موتور و یک ژنراتور می باشد که ژنراتور نیروی مکانیکی موتور را با استفاده از گشتاور به نیروی الکتریکی خروجی تبدیل میکند که اندازه و سایز موتور برق بر مبنای میزان جریان الکتریکی خروجی آن که KW کیلو وات و یا KVA می باشد متفاوت است.

طبق تعریفی دیگر موتور برق دیزل ژنراتور کوچک شده است که برای تامین برق در ظرفیت کم و مکان های کوچک استفاده می شود
انواع موتور برق

همانطور که پیشتر نیز اشاره شد موتور برق متشکل از یک موتور و یک ژنراتور الکتریکی است. موتوربرق ها بر اساس نوع سوخت موتور طبقه بندی می شوند:
موتور برق بنزینی
موتور برق دیزلی
موتور برق گازی

اطلاعات تماس

تهران ، خیابان سعدی جنوبی ، مجتمع تجاری اداری سعدی ، طبقه سوم ، واحد 310
 
تلفن :  33912082 21 98+
تلفن :  33964052 21 98+
تلفن :  33975483 21 98+
فکس : 33956173 21 98+

آخرین مقالات

نماد اعتماد الکترونیک